O firmie

Naszą działalność pod nazwą Kolmak Professional rozpoczęliśmy w 2016 roku jednak nasze korzenie w branży HoReCa sięgają końca lat dziewięćdziesiątych. Dynamicznie rozwijający się sektor gastronomiczny gdzie ogromny nacisk zaczęto kłaść na higienę, skłonił nas abyśmy swoje działania skierowali na nowoczesne technologie z zakresu czystości. Współpracujemy z najlepszymi producentami takimi jak ORAPI, TORK, HAGLEITNER, SATINO, COMENDA, SEKO. Nasz profesjonalizm budujemy na olbrzymim zaangażowaniu i bezustannie nabywanej wiedzy.
Siedziba naszej firmy znajduje się w Raszynie pod Warszawą gdzie dział logistyki wraz z magazynem sprawnie przygotowują przesyłki, a dział transportu i firmy kurierskie z którymi współpracujemy dostarczają je do celu.

Działalność

Nasze działania skierowane są na kompleksową obsługę zakładów żywienia zbiorowego, firm sprzątających, placówek oświaty ale również wszelkich zakładów przemysłowych gdzie czystość odgrywa istotną rolę. Począwszy od przygotowania oferty, przez fachowe doradztwo, następnie montaż niezbędnych urządzeń, wdrożenie aż po sprawnie zorganizowane dostawy jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Współpraca

Wszystkim klientom staramy się zapewnić atrakcyjne warunki współpracy w zależności od indywidualnych preferencji. Pomagamy wdrożyć nasze produkty do użytku codziennego organizując szkolenia, a na życzenie przygotujemy również program higieny dla całego obiektu.

Misja

Naszym celem jest osiągnięcie silnej pozycji na rynku krajowym dostarczając klientom niezawodne, wysokiej jakości rozwiązania w zakresie czystości.